PostWysłany: Sob 22:26, 12 Maj 2007    Temat postu:

PostWysłany: Sob 21:23, 12 Maj 2007    Temat postu:

na to tez da sie zaradzic Twisted Evil
TheJim
PostWysłany: Sob 18:44, 12 Maj 2007    Temat postu:

Domyślam się, ale póki co CFC jest tylko mistrzem wirtualnym, u mnie w fmie. I to już też niedługo. Sorry... Very Happy
Evil
PostWysłany: Sob 18:20, 12 Maj 2007    Temat postu:

mnie by to pasowalo
TheJim
PostWysłany: Sob 18:15, 12 Maj 2007    Temat postu:

Eee gdyby ManU w realu bronił się przed spadkiem to wyobraź sobie jak rywalizacja o majstra byłaby nudna...
Evil
PostWysłany: Sob 18:09, 12 Maj 2007    Temat postu:

Ehh zeby tak bylo in life
TheJim
PostWysłany: Sob 17:57, 12 Maj 2007    Temat postu:

No i podbijam powoli. W sezonie 2007/2008 5 miejsce w lidze i Puchar Uefa, a teraz na półmetku jestem liderem, choć rywalizacja z Chelsea będzie niczym walka Dawida z Goliatem. Obawiam się, że może być baaardzo ciężko.

Co najciekawsze- o utrzymanie walczy ManU Very Happy
rad's
PostWysłany: Sob 12:02, 12 Maj 2007    Temat postu:

dłuuugie ale jakże piękne godziny. U mnie narazie przerwa i pykam sobie w wolnych chwilach NSS ^^

Hehe piękne, też tak chce :]

Zobaczymy jaka dziś będzie moja sytuacja wyglądała, bo wczoraj na 5 meczy przegrałem 4 <pac> Na szczęście usprawiedliwieniem my jest, że po przeskoku z wersji 06 na 07 wciąż kombinuje z taktyką, a moi zawodnicy to niedoroby Very Happy
Marne tłumaczenie, ale jeszcze podbije świat Wink
rad's
PostWysłany: Pią 18:26, 27 Kwi 2007    Temat postu:

konflikt, tak niby to tak wygląda a jest całkiem inaczej. Miał ten niby konflikt rozruszać atmosferkę na forum no ale nawet to nie pomogło.

Moja kariera znalazła się na szczycie Wink
Po pokonaniu w połfinałowym dwumeczu Juventusu znalazłem się w finale "marzeń" rywalem Werder Brema (poraz pierwsz w swojej 111 letniej histori dotarli do finału)i jaki był wynik? Pewnie, że zaskakujący ;P

Już w 19 minucie bramkarza rywali pokonał rewalacyjny Leonardo Pisculichi. W drugiej połowie od samego początku zaczeliśmy atakować no i szybko ujżeliśmy tego efekty 46 i 47 minuta Paweł Brożek i było już dla nas 3:0. Przyszedł czas i na zmiany żeby każdy z piłkarzy mógł się zaprezentować na arenie europejskiej. No i nie koniec bramek w tym meczu: w 88 minucie obrońca rywali popełnia bład i fauluje w polu karnym, jedenastka dla nas. Podchodzi do pola karnego Cicero no i jest postawiona kropka nad "i". 4:0 i zwycięstwo w LM. Ostatni gwizdek sędziego i pełna ekstaza, uśmiech i łzy radości. Wieczór pełen radości, a zarazem wspomnień z drogi po potrójną koronę ;]
neoxs
PostWysłany: Czw 21:25, 26 Kwi 2007    Temat postu:

Evil napisał:
Mało nas to obchodzi. A zwłaszcza mnie, najlepiej jakbyś wszystko przegrał, żeby jakiś virrus ci sie wpakował do kompa i jeden tylko EVIL wie jeszcze co.

wnioskuje ze konflikt nabiera na sile (?)